Aertssen Group Stabroek

Aertssen Kranen en Kranen Michielsens worden onder nieuwe vlag grootste kraanbedrijf van België

Kraanbedrijf Michielsens uit Lier en Aertssen Kranen, onderdeel van het Stabroekse familiebedrijf Aertssen Group, zullen vanaf nu samenwerken onder een nieuwe naam: Aertssen Lifting. In aantal kranen zal dat het grootste kraanbedrijf van België worden, zegt business unit manager Tim Bernaerts aan logistiek vakblad Flows.

Onder de nieuwe vlag zal Aertssen Lifting vooral focussen op de verhuur van kranen, complexe hijswerkzaamheden, gespecialiseerd transport en industriële diensten. De nieuwe bedrijfsstructuur van Lifting werkt vanuit drie businesslines. ‘Rental’ voor alle hijsopdrachten, ‘Projects’ voor complexe hijsprojecten van begin tot einde en ‘Industrial Services’ voor langdurige hijswerken op één locatie.

Ook Kranen Michielsens, dat al in 2018 werd overgenomen door de Stabroekse groep en zijn hoofdzetel enkele jaren geleden verhuisde van Wijnegem naar Lier, zal nu meer en meer opgaan in het geheel van Aertssen Lifting. Dat betekent ook dat de typische oranje kranen met het logo van Michielsens de komende jaren geleidelijk zullen verdwijnen. Alle nieuw materieel zal volledig in de Aertssen-stijl worden aangekleed.

Sterk groeiend familiebedrijf

Aertssen Group uit Stabroek is als familiebedrijf sinds 1964 uitgegroeid tot een speler die op diverse domeinen actief is, van grond- en saneringswerken tot groene energie en logistiek. Het aantal medewerkers is uitgegroeid tot zo’n 2.500 en het opereert in meer dan dertig landen, goed voor een omzet van zo’n 400 miljoen euro.

kranen michielsens
De typische oranje voertuigen van Kranen Michielsens.