Klanten maken vooraf een afspraak voor een officiële autokeuring, eventueel aangevuld met een onderhoud of een inspectie voor keuring. De wagen wordt vervolgens gekeurd in de keuringsstraat van Beerens B2, door inspecteurs van een erkend keuringsstation. Beerens B2 voorziet de infrastructuur en organiseert het volledige traject.
“De autokeuring is voor veel mensen een noodzakelijk, maar tijdrovend moment”, zegt Erwin Beerens, oprichter en mede-eigenaar van Beerens B2. “Met dit initiatief nemen we die frustratie grotendeels weg. Klanten kunnen hun onderhoud of inspectie voor keuring laten uitvoeren en aansluitend hun officiële autokeuring laten doen, zonder dat ze daarvoor nog een aparte verplaatsing of lange wachttijd moeten incalculeren. Zo maken we een verplichte afspraak een stuk efficiënter en comfortabeler.”
Keuringen kunnen enkel op afspraak. Alle keuringen voor voertuigen tot 3,5 ton zijn mogelijk, zowel voor personenwagens als voor bedrijfsvoertuigen. Ook verkoopkeuringen en oldtimerkeuringen zijn mogelijk.