De-desembroden-van-bakkerij-Van-Thillo-zijn-voortaan-in-heel-Vlaanderen-te-bestellen De versgebakken desembroden van bakkerij Van Thillo zijn voortaan in heel Vlaanderen te bestellen. Foto: Kenn Vervloet

Bakkerij Van Thillo en supermarkt-app Crisp starten samenwerking

Het desembrood van bakkerij Van Thillo is vanaf nu te koop in de supermarkt-app. Zo zijn de versgebakken broden voortaan in heel Vlaanderen te bestellen. Ze worden alleen gebakken in de aantallen die zijn besteld.

Bakkerij Van Thillo heeft winkels in Hoogstraten, Kalmthout en Essen. Het deeg voor brood krijgt 48 uur de tijd om te rijzen en wordt vervolgens afgebakken in een authentieke steenoven, zodat het een knapperige korst heeft en een volle smaak. “Een optimale smaakbeleving met pure ingrediënten, dat zijn de essentiële grondstoffen voor onze kraakverse broden”, zeggen vader Eric en dochter Jenthe Van Thillo. “Dankzij de samenwerking met Crisp brengen we ons ambacht nu nog dichter bij de liefhebber. Onze desemspecialiteiten zijn nu voor heel Vlaanderen binnen handbereik.” Bij Van Thillo wordt niets verspild, want ze bakken voor Crisp enkel de volumes die door klanten zijn besteld.

Terwijl brood in supermarktketens meerdere tussenschakels nodig heeft, richt Crisp een alternatief systeem in. “Brood hoort niet te moeten wachten op een supermarktschap tot het gekocht wordt,” vertelt Eric Klaassen, medeoprichter en Chief Product Officer bij Crisp. “Dankzij onze realtime verkoopdata en ultrakorte keten laten we precies de juiste hoeveelheden bakken, afgestemd op wat klanten bestellen. De broden worden direct in ons distributiecentrum aan de bestellingen toegevoegd. Pas op het allerlaatste moment, zodat het echt vers is. Vervolgens vertrekken ze meteen naar de klant, door heel Vlaanderen.”

Crisp is een online versmarkt die sinds 2022 actief is in Vlaanderen. Een desembrood van bakkerij Van Thillo is bij Crisp verkrijgbaar vanaf 4,29 euro.

Foto: rr