Begrafenisondernemer Sereni De Polder opent nieuw filiaal in hartje Stabroek
STABROEK - Op de hoek van de Dorpsstraat en de Kleine Molenweg opent Sereni De Polder volgende maand een nieuw… Lees meer
Chemicar Europe uit Zwijndrecht en Aucxis uit Stekene zijn genomineerd voor de Leeuw van de Export. Flanders Investment and Trade (FIT) honoreert met de prijs de inspanningen die Vlaamse bedrijven doen op het vlak van de internationale export. Het gaat dit jaar om de 15de editie.
Aucxis en Chemicar Europe werden genomineerd in de categorie van de bedrijven met minder dan 50 werknemers. Ze moeten het van hun kant opnemen tegen de iText Group uit Gent.
Chemicar Europe ontwerpt en ontwikkelt non-paint producten (verbruiksgoederen en apparatuur) voor de professionele schadehersteller bij voornamelijk auto’s. Centraal tijdens deze ontwikkeling staan duurzamere, milieuvriendelijkere en eenvoudigere herstellingen dankzij technologie. Dagelijks worden mensen van over de hele wereld afkomstig opgeleid en geïnformeerd over de specifieke technologie in een 450m² groot trainingscentrum. Meer dan 60 landen wereldwijd worden bevoorraad vanuit het algemeen magazijn gevestigd in Zwijndrecht.
Aucxis is een systeemintegrator die gegroeid is uit de internationale veilingwereld. De Belgische Groenten en Fruitveiling (LAVA) is niet toevallig een van de aandeelhouders van het bedrijf. De firma spitste zich toe op de automatisering van het veilinggebeuren maar integreerde de oplossingen binnen ruimere toepassingen. In die mate dat Aucxis nu zowel aan tracking en tracing doet, aan e-trade, erp-solutions aanbiedt, procescontroleystemen ontwerpt enz.
De genomineerden voor de Leeuw van de Export in de categorie ondernemingen met meer dan 50 werknemers zijn Eurofins Digital Testing Belgium uit Diepenbeek, MediaGeniX uit Groot-Bijgaarden en Nelissen Steenfabrieken uit Lanaken.
STABROEK - Op de hoek van de Dorpsstraat en de Kleine Molenweg opent Sereni De Polder volgende maand een nieuw… Lees meer
BERCHEM - Op 1 juni start Johan Klaps uit Berchem bij Ethias als Head of Direct Network. Klaps dient als… Lees meer
WUUSTWEZEL - Gino Nuytemans (58) is door de klanten op het online platform Handelsgids verkozen tot vriendelijkste handelaar van Wuustwezel.… Lees meer
LILLO - Op het terrein van constructiebedrijf Ivens aan de Tijsmanstunnel pronken zeven reusachtige opslagtanks. Ze wachten er op transport naar de… Lees meer
HOBOKEN, OLEN - De materialengroep Umicore heeft woensdag haar strategisch plan voor de komende jaren uit de doeken gedaan. Het… Lees meer
Reageer op dit bericht
Graag een reactie plaatsen op dit bericht? Registreer je dan nu op made-in.be
Heb je al een Made in-account?
Klik dan hier om in te loggen