Coolblue Schoten © Coolblue

Coolblue opent nieuwe winkel in Schoten

Coolblue breidt zijn aanwezigheid in België verder uit met de opening van een winkel aan de Bredabaan 1201 in Schoten. Het is de elfde Belgische vestiging en de vierde in de provincie Antwerpen, na Wilrijk, Mechelen en Olen. Op een oppervlakte van ongeveer 1.300 m² kunnen klanten meer dan 1.000 producten uitproberen, meteen meenemen en advies krijgen van de 25 medewerkers die er aan de slag gaan.

Volgens Arne Van Verdegem, Country Manager van Coolblue België, willen klanten producten graag eerst ervaren: “Wanneer je op zoek bent naar een tv, dan wil je die eerst zelf zien. Zoek je een koptelefoon, dan wil je even horen hoe die écht klinkt. Vanaf vandaag kan dit in onze winkel in Schoten.”

Naast het testen van producten biedt de winkel ook directe service na aankoop en de mogelijkheid om online bestellingen af te halen. Via de in-store modus van de Coolblue App kunnen klanten producten snel vergelijken, terwijl de winkel regelmatig evenementen organiseert om de beleving te versterken.

Coolblue is nog op zoek naar extra winkelmedewerkers. Wie klanten graag blij maakt, kan solliciteren via Werkenbijcoolblue.be. Met deze opening versterkt Coolblue zijn positie als omnichannel retailer in België en blijft het inzetten op een mix van fysieke beleving en online gemak.