In de winkelzone langs de Frans Beirenslaan (R11) van Borsbeek wordt het pand, waar tot begin vorig jaar een filiaal van Poltronesofà huisde, omgebouwd. Deze Italiaanse meubelzaak is, op Zaventem na, zo goed als volledig weggetrokken uit Vlaanderen. Begin 2025 maakte het bekend dat de winkels in Borsbeek, Geel, Aartselaar en Wevelgem gingen sluiten.
Het pand aan de zijkant van de Carrefour-site stond sindsdien leeg. In Schelle, Kontich en Schoten heeft de meubelzaak al filialen rond Antwerpen. Maar nu komt de Scandinavische winkelketen ook naar Antwerpen zelf, of toch naar een van zijn districten.
Extra personeel
In aanloop naar de opening van 18 maart is de onderneming trouwens nog op zoek naar bijkomend personeel. Onder andere een winkelmanager, een assistent winkelmanager en verkoopmedewerker kunnen aan de slag. Ook in de andere filialen heeft Jysk nog vacatures lopen.
De winkel in Borsbeek zal precies een maand na het nieuwe filiaal in Rijkevorsel openen. De eerste twee openingen van Jysk in 2026 zijn dus voor de provincie Antwerpen.
Meer winkels
Voor de winkelzone langs de Frans Beirenslaan, tussen de Robianostraat en de tunnel aan de luchthaven, is het een verdere aanvulling van het aanbod waar de afgelopen jaren verschillende winkels kwamen maar ook weer vertrokken.
Vorig jaar openden Kringwinkel Antwerpen en Action er hun filiaal. Begin dit jaar kwam daar nog eens de Poolse supermarkt Mój Market van onderneemster Kamila Ribszleger bij.