Engie gaat stroom leveren aan Lanxess
KALLO, LILLO – Engie gaat de volledige stroom leveren voor vestigingen van speciaalchemiebedrijf Lanxess in België en Duitsland. Dat heeft Lanxess dinsdag bekendgemaakt.
Concreet gaat het om 1.400 gigawatt, waarvan meer dan de helft groene stroom afkomstig uit wind- en zonneparken in Duitsland, gedekt met garanties van oorsprong.
De stroom is bedoeld voor twee Lanxess-vestigingen in Lillo (Antwerpen) en Kallo (Beveren) in de Antwerpse haven en vijf vestigingen in Duitsland.
Veel gelezen in deze regio
Oprichter BMW Jorssen onverwachts gestorven na operatie
MERKSEM, AARTSELAAR - Willy Jorssen (88) is onverwachts overleden. In 1961 begon hij in Antwerpen met de verdeling van BMW.… Lees meer
Antwerp realiseert verrassende wintertransfer: onze eigen Werner Loots
Een carrièreswitch op je 56ste: weinigen doen het hem na. Precies vijftig jaar na zijn eerste bezoek aan de Bosuil… Lees meer
Reageer op dit bericht
Graag een reactie plaatsen op dit bericht? Registreer je dan nu op made-in.be
Heb je al een Made in-account?
Klik dan hier om in te loggen