Veilinghuis heeft goede hoop om overnemer te vinden voor failliet café de Pullman
SINT-ANTONIUS - Veilinghuis Hammertime uit Stabroek gaat op zoek naar een overnemer voor de failliete bruine kroeg de Pullman aan… Lees meer
ANTWERPEN – Vanaf heden kan je bij ‘TIKA Tiramisu’ terecht voor de zelfgemaakte creaties van Martica (25). Haar twaalf zelfgemaakte soorten tiramisu kon je al een tijdje afhalen in diverse winkels over heel Antwerpen, maar vanaf nu heeft ze ook haar eigen plek in de Rigastraat op het Eilandje. “Het is voor mij een kinderdroom die uitkomt.”
De Borgerhoutse startte tijdens het begin van de coronacrisis met tiramisu’s maken als hobby, maar inmiddels is die bezigheid uitgegroeid tot een voltijds betaalde job. TIKA Tiramisu verovert Antwerpen en dat merkt ze zelf ook aan het aantal porties dat ze dagelijks moet maken. “Ik ben sinds 6.30u deze ochtend bezig en maak tot 18u toch zo’n 100 tiramisu’s per dag. Het is veel werk, maar ik doe het graag en krijg veel hulp van mijn familie en vrienden. Maar genoeg slapen zal voor volgende week zijn, vrees ik, want ik moet er nu nog zo’n 500 maken voor dit weekend.”
Martica levert haar tiramisu’s aan zo’n achttal winkels, verspreid over heel Antwerpen. Maar vanaf vorig weekend kan je ook in haar eigen zaak terecht in de Rigastraat op het Eilandje, vlakbij Park Spoor Noord. “Ik ben in augustus beginnen zoeken naar een pand en heb vrij snel de keuze gemaakt om hier te openen.
LEES OOK. Coronahobby van Martica loopt uit de hand: ‘TIKA Tiramisu’ verovert Antwerpen
Het was sinds kleins af aan een droom om mijn eigen plek te openen. En hoewel we nog met een corona- en energiecrisis zitten, wil ik er 100% voor gaan. Ik kan het nog altijd niet goed geloven dat ik hier nu de kans voor krijg en dat ik iedereen kan uitnodigen om hier te genieten van mijn creaties.”
Bezoekers kunnen bij TIKA Tiramisu naast twaalf verschillende tiramisusmaken ook proeven van een vers kopje koffie, thee of een glaasje alcoholvrije drank. “Ik ben met dat alcoholvrije concept begonnen en wil dat nu doortrekken naar mijn eigen zaak. Ik vind het een betere keuze, omdat zwangere vrouwen en kinderen geen alcohol mogen drinken. Vanaf 2023 wil ik ook een vegan menu lanceren, waarbij ik met kokosroom en cashewnoten aan de slag zal gaan.”
Succes op TikTok
Ook opvallend: Martica heeft haar succes deels te danken aan Tiktok. Haar account heeft 9.500 volgers en sommige video’s werden meer dan 100.000 keer bekeken. “Veel jongeren herkennen me als ik over straat loop, doordat ze mij volgen op Tiktok. ‘Mag ik eens gratis proeven?’ hoor ik minstens vijf keer per dag. Hier recht tegenover mijn zaak is een school en ik ben er zeker van dat die kinderen ook naar hier zullen komen om mijn tiramisu’s te proberen. Ze zijn in ieder geval welkom om dat hier rustig op hun gemak te doen.”
SINT-ANTONIUS - Veilinghuis Hammertime uit Stabroek gaat op zoek naar een overnemer voor de failliete bruine kroeg de Pullman aan… Lees meer
ESSEN - Vrijdagavond 3 februari heropent Café Onder Den Toren uit Essen. Achter de toog treffen klanten een vertrouwd gezicht,… Lees meer
Het aantal faillissementen in ons land is in januari met bijna 15 procent gestegen op jaarbasis. Vooral in de horeca… Lees meer
MERKSEM, AARTSELAAR - Willy Jorssen (88) is onverwachts overleden. In 1961 begon hij in Antwerpen met de verdeling van BMW.… Lees meer
Een carrièreswitch op je 56ste: weinigen doen het hem na. Precies vijftig jaar na zijn eerste bezoek aan de Bosuil… Lees meer
Reageer op dit bericht
Graag een reactie plaatsen op dit bericht? Registreer je dan nu op made-in.be
Heb je al een Made in-account?
Klik dan hier om in te loggen