Valentino Berlaar (1) Valentino is een echte familiezaak. © Photo by Shems M./KREW Collective

Na Antwerpen en Lint opent Valentino nu ook de deuren in Berlaar-Heikant

Na succesvolle vestigingen in Antwerpen en Lint heeft Valentino nu ook zijn intrede gemaakt in Berlaar-Heikant. Zaterdag opende de nieuwe zaak haar deuren aan de Aarschotsebaan, waar zaakvoerder Okan Mert Benli (29) de Italiaanse keuken in een take-away formule aanbiedt.

Valentino is al sinds 1998 een begrip in authentieke Italiaanse bereidingen en staat bekend om zijn liefde voor het vak. Het concept was al actief in Lint, en opende in 2023 ook een afhaalrestaurant in Antwerpen. Sinds zaterdag wordt ook Berlaar aan dat rijtje toegevoegd.

“Valentino is een echte familiezaak, het gaat van vader op zoon. Mijn papa is gestart in 1998 en zo heb ik de passie voor de Italiaanse keuken overgenomen. Toen ik 19 was, nam ik de zaak over. Ondertussen doe ik dit al tien jaar, en die passie is nog lang niet verdwenen”, vertelt Okan enthousiast.

Authentieke smaak

Met de opening van deze nieuwe vestiging wil hij de authentieke smaken van de Italiaanse keuken naar nog meer mensen brengen. “Ik was op zoek naar een gemeente die ver genoeg van ons restaurant in Lint lag, maar ook niet te ver om het logistiek haalbaar te maken. Zo kwam ik dit pand tegen. We leveren met onze eigen voertuigen, van brommertjes tot fietsen. Bovendien is hier veel parkeergelegenheid, een extra troef, aangezien klanten ook zelf hun gerechten kunnen afhalen.”

Huisgemaakt

Bij Valentino draait alles om ambacht en passie. “We brengen authentieke smaken en producten tot bij de klant thuis. Er zijn veel goede pizzeria’s, maar vaak leveren ze niet in landelijke gemeenten. Wij willen daar verandering in brengen”, aldus Okan. De gerechten worden bereid met dagverse, kwalitatieve en ambachtelijke producten. “Onze huisgemaakte pizzadeeg en tomatensaus zorgen voor een unieke smaak. We werken uitsluitend met verse ingrediënten om onze klanten een heerlijk stukje Italië te laten beleven, ovenwarm bij hen thuis geleverd.”

Ondertussen is het al de derde zaak voor Okan. © Photo by Shems M./KREW Collective

Naast pizza’s biedt Valentino ook een breed assortiment aan Italiaanse gerechten. “Onze menukaart heeft voor elk wat wils. We serveren ambachtelijke pizza’s, verse pasta’s, salades, voorgerechten en huisgemaakte desserts. Daarnaast verwerken we graag seizoensgebonden ingrediënten in onze gerechten. Een van onze toppers is een pizza met burrata en pistachenoten, een beetje Italië op je bord.”

Ter gelegenheid van de opening werden buren en geïnteresseerden op zaterdag uitgenodigd voor een hapje en een drankje. “Ik heb al veel positieve reacties gekregen, vooral van de buren. Veel mensen hadden al opgemerkt dat er een nieuwe zaak kwam en waren benieuwd naar wat we te bieden hebben.”

Italië

De zaak is bovendien altijd op zoek naar flexijobbers en studenten om het team te versterken. Met deze nieuwe vestiging zet Valentino zijn groei voort en brengt het een stukje Italië naar Berlaar-Heikant. “Onze missie is om authentieke smaken naar alle dorpen in België brengen”, besluit Okan.

Valentino is geopend van maandag tot zondag, telkens van 17 uur tot 23 uur. Naast afhaling en levering voor particulieren, biedt het restaurant binnenkort ook een speciale formule voor bedrijven, zodat er ook overdag bestellingen geplaatst kunnen worden.

Je kan Valentino vinden aan de Aarschotsebaan 24 in Berlaar-Heikant.

Ter gelegenheid van de opening konden omwonenden al een kijkje nemen zaterdag. © Hélène Baccaert