WWW.triptyque.be  0497 530 630 © RR

Pomuni Frozen opnieuw erkend als ‘Factory of the Future’

Pomuni Frozen mag zich voor de tweede keer een ‘Factory of the Future’ noemen. Het Antwerpse familiebedrijf kreeg de erkenning van Agoria en Sirris, die om de drie jaar productiebedrijven bekronen die uitblinken in toekomstgericht ondernemen.

De award wordt toegekend na een grondige audit waarbij onder meer digitalisering, geavanceerde productietechnieken, mensgericht organiseren en duurzame waardeketens worden beoordeeld. Volgens de auditoren onderscheidt Pomuni Frozen zich vooral door de vooruitgang die het bedrijf de voorbije drie jaar realiseerde. “Deze erkenning is in de eerste plaats een verdienste van onze medewerkers,” zegt plant manager Gert Van Lommel. “Hun vakmanschap en betrokkenheid maken het verschil.”

Pomuni Frozen, producent van diepgevroren aardappelspecialiteiten, investeerde sterk in digitalisering, procesoptimalisatie en duurzame productiemethoden. Het bedrijf beheert de volledige keten, van aardappel tot eindproduct, wat schaalgrootte combineert met flexibiliteit en kwaliteitscontrole.

Pomuni Frozen maakt deel uit van Pomuni, een Belgisch familiebedrijf uit Ranst dat bijna honderd jaar actief is in de aardappelsector. De onderneming wordt vandaag geleid door de vierde generatie van de familie Muyshondt en focust op duurzame groei.

Met het oog op 2028, wanneer Pomuni zijn honderdjarig bestaan viert, zet het bedrijf verder in op een langetermijnstrategie. “Als familiebedrijf denken we niet in kwartalen, maar in generaties,” zegt CEO Ben Muyshondt. “Duurzame groei is voor ons een verantwoordelijkheid.”

Lees ook

Meest gelezen in Antwerpen

  • BV
    09/03/2026
    Orbisedge
    Hove
  • BV
    09/03/2026
    Stinova
    Brecht
  • BV
    09/03/2026
    Fm Care
    Niel

Meer over Voeding