SuperNova haalt Love Tomorrow aan boord voor event in maart Een beeld van SuperNove links en Love Tomorrow rechts. © RR

SuperNova haalt Love Tomorrow aan boord voor event in maart

SuperNova, het bedrijf dat al enkele jaren tech-events organiseert in Antwerpen, gaat volgend jaar samenwerken met Love Tomorrow. Love Tomorrow is een dochterbedrijf van Tomorrowland dat focust op duurzaamheid. Van 23 tot 29 maart 2026 organiseren de partners een event in de Waagnatie.

“We willen Vlaanderen op de wereldkaart zetten en bundelen daarom de krachten voor de Business of Tomorrow”, schrijven beide bedrijven dinsdag in een persbericht. De evenementen van SuperNova brengen klassiek investeerders en ondernemers samen en krijgt daar ook Vlaamse steun voor (via FTI, red.). SuperNova staat erom bekend om zakelijke conferenties een soort festivalsfeer te geven.

Door hun expertise te delen en “verschillende ecosystemen met elkaar te verbinden”, willen de organisaties innovatie en ondernemerschap in Vlaanderen een duwtje in de rug geven. Dat moet op termijn internationale groei bewerkstelligen.

“Met Flanders Technology & Innovation (FTI) zetten we volop in op een breed maatschappelijk verhaal”, besluit Matthias Diependaele, Vlaams minister-president. “Innovatie werkt pas als ze mensen samenbrengt. De krachtenbundeling tussen Supernova en Love Tomorrow laat zien hoe technologie, creativiteit, investeringen en talent elkaar kunnen versterken.” Hoe groot het bedrag is dat FTI het partnerschap toestopt, is niet duidelijk.

In 2026 vindt SuperNova plaats van 23 tot en met 29 maart in de Waagnatie in Antwerpen. “Een week lang kiezen bezoekers uit meer dan driehonderd internationale sprekers en ontmoeten ze elkaar aan de langste bar van Vlaanderen.”