Eerste tankstation in België omgedoopt tot elektrische hub
ANTWERPEN - G&V Energy Group heeft, samen met Allego, het eerste tankstation van ons land omgedoopt tot laadhub voor elektrische… Lees meer
De luchthaven van Deurne krijgt er nogmaals twee bestemmingen bij: Ibiza en Split. Vanaf zaterdag kun je er met Jetairfly nu trouwens ook op Rome vliegen.
Het gaat vandaag allemaal razendsnel op Deurne. De Antwerpse luchthaven heeft met Jetairfly en VLM duidelijk een heel nieuwe impuls gekregen. Waarbij uiteraard ook de inbreng van het nieuwe management onder Marcel Buelens en de Franse eigenaar, de maatschappij Egis een rol zal gespeeld hebben. Nu de startbaanperikelen eerlang definitief achter de rug liggen lijkt niets de verdere expansie van Deurne nog in de weg te staan.
Met Ibiza en Split heeft Jetairfly zijn aanbod aan toeristische bestemmingen vanop Deurne in elk geval verder uitgebreid. Eerder werden al vluchten naar Palma, Alicante, Malaga, Milaan, Berlijn en Barcelona aangeboden. Nu komen daar dus Ibiza en Split bij. Eerder was al aangegeven dat er ook op Rome zal gevlogen worden. De inaugurale vlucht naar de Italiaanse hoofdstad is overigens ingepland voor zaterdag e.k. tegen een stuntprijs van 29 euro.
VLM en Cityjet vliegen van hun kant op Londen Southend, Londen City, Genève, Hamburg, Jersey, Southampton, Zürich en Birmingham.
‘We geloven sterk in de kracht van de regionale luchthavens en willen daar zeker blijven op inzetten. We willen met de nieuwe bestemmingen tegemoet komen aan alle soorten vakantiegangers’, aldus communicatiemanager Hans Vanhaelemeesch van Jetairfly. Jetairfly biedt vanuit Oostende voortaan ook Rome, Nice, Burgas en Larnaca aan.
De expansie bij Jetairfly gaat gepaard met vier nieuwe toestellen van het types Boeing 737. Daardoor zal het aantal personeelsleden stijgen van 880 mensen naar 980. Er komen 20 piloten en 80 cabinepersoneelsleden bij.
ANTWERPEN - G&V Energy Group heeft, samen met Allego, het eerste tankstation van ons land omgedoopt tot laadhub voor elektrische… Lees meer
DEURNE - De vakbondsmanifestatie in Brussel leidde tot grote hinder op Zaventem. Verschillende vluchten werden daarom omgeleid naar Deurne. Daar ondervonden passagiers… Lees meer
ANTWERPEN - Wie een elektrische wagen heeft, weet dat het niet evident is een laadpaal te vinden die ook nog… Lees meer
Elke aangekondigde prijskorting moet nu toegepast worden op de laagste prijs die in de voorafgaande 30 dagen werd aangerekend. Dat… Lees meer
HOBOKEN, OLEN - De materialengroep Umicore heeft woensdag haar strategisch plan voor de komende jaren uit de doeken gedaan. Het… Lees meer
Reageer op dit bericht
Graag een reactie plaatsen op dit bericht? Registreer je dan nu op made-in.be
Heb je al een Made in-account?
Klik dan hier om in te loggen