Met de fusie is voor Dave Martens de cirkel rond. Hij begon zijn loopbaan bij Bouwwerken Vermeiren en startte in 2004 met zijn eigen bouwonderneming. De oprichting van Bouwgroep Vermeiren is volgens de beide partners meer dan een zakelijke fusie. “Het is een bewuste keuze om ervaring, vakmanschap en menselijk kapitaal te bundelen”, klinkt het. “De nieuwe aandeelhouders komen rechtstreeks uit de teams van beide bedrijven. Mensen met het hart op de juiste plaats en tonnen ervaring op de teller.”
Voor onze klanten betekent dit alleen maar meer zekerheid, correcte opvolging en nog mooiere resultaten.
Cis Van Aperen, hoofdaandeelhouder van Bouwwerken Vermeiren
Bouwgroep Vermeiren blijft werken vanuit zowel Schoten als Hoogstraten om de klanten nog beter te dienen. “We staan sterker dan ooit”, zegt hoofdaandeelhouder Cis Van Aperen van Bouwwerken Vermeiren. “Voor onze klanten betekent dit alleen maar meer zekerheid, correcte opvolging en nog mooiere resultaten.”
Aan het roer van Bouwgroep Vermeiren komen naast Cis Van Aperen en Dave Martens ook Kim Heremans en Jan Pluym. Heremans is reeds twintig jaar een vaste waarde bij Vermeiren en blijft zich voornamelijk met boekhouding en personeelszaken bezighouden.
Jan Pluym was de voorbije tien jaar werfleider en wordt verantwoordelijke uitvoering en aankopen, transport en materialenbeheer. “Initieel was het de bedoeling dat ook werfleider Geert Vrints mee zou instappen. Hij is momenteel aan een stevige revalidatie bezig. Als hij er klaar voor is, blijven alle kansen open”, zegt Cis Van Aperen.
Familiebedrijf
De volgende generatie bouwt intussen mee aan de toekomst van Bouwgroep Vermeiren. Thomas Van Aperen werkt al jaren als calculator en werfvoorbereider, Sophie Martens begeleidt klanten en Lennert Pluym staat klaar om aan te treden als werkvoorbereider. Niels Martens is eveneens onderweg als jonge vakman. Ze zetten mee hun schouders onder het familiebedrijf van morgen.