Geerts heeft sinds zijn oprichting naam gemaakt als specialist in een breed scala aan vloerbekleding. Van parket, vinyl, LVT en marmoleum tot geweven vinyl en kwaliteitsvolle tapijten, het familiebedrijf was een vertrouwde partner voor zowel particulieren als bedrijven. “Er zijn straten waar elk huis klant bij ons is. Ik kan er blind naartoe rijden om op te meten, advies te geven en de plaatsing te verzorgen”, blikt Marc Jacobs met trots terug. “Onze kracht lag niet alleen in de kwaliteit en het deskundige advies, maar vooral in het vertrouwen dat onze klanten in ons stelden”, voegt zijn echtgenote Gina er aan toe.
Geerts realiseerde indrukwekkende projecten voor onder meer klinieken, praktijken, bibliotheken, kantoren en serviceflats. Hun succesverhaal werd mede gedragen door een team van vakkundige plaatsers die garant stonden voor uitmuntende service.
Een weloverwogen afscheid
Nu Gina en Marc de leeftijd van 70 jaar naderen, hebben zij besloten hun ondernemersverhaal af te sluiten. Zonder opvolgers in de familie en zonder geschikte overnemers is stopzetting de enige logische stap. “We kijken terug op een prachtig ondernemersleven”, zeggen Marc en Gina. “Onze dank gaat uit naar onze klanten voor het grenzeloze vertrouwen en naar onze plaatsers voor hun vakmanschap en inzet. Hoe mooi kan het leven zijn!”
Grote uitverkoop
Om dit hoofdstuk af te sluiten, start op 5 februari een grote uitverkoop. Het magazijn biedt een breed assortiment aan schitterende tapijten, vinylvloeren, keukenlopers, deurmatten en klein materiaal met kortingen tot wel 80%. Dit is een unieke kans om een koopje te doen.
Alle lopende bestellingen worden zoals altijd met zorg afgehandeld. “We garanderen een vakkundige levering en plaatsing, zoals onze klanten van ons gewend zijn”, verzekeren Gina en Marc.