Van Vlajo-project tot bedrijf: broers en vriend verruimen sportaanbod voor mensen met chronische aandoening
PULLE, TURNHOUT - Â Selle (22) en Joppe (21) Bertels uit Pulle zagen zelf bij hun moeder, die MS heeft, hoe… Lees meer
WESTERLO – Landschapspark de Merode heeft er vijf nieuwe ambassadeurs bij. Het gaat om lokale ondernemers die met de producten of diensten die ze aanbieden, de kernwaarden van het Landschapspark uitdragen en versterken.
Landschapspark de Merode strekt zich uit over negen gemeenten op de grens van de provincies Antwerpen, Vlaams-Brabant en Limburg. Die gemeenten zijn Aarschot, Diest, Geel, Herselt, Hulshout, Laakdal, Scherpenheuvel-Zichem, Tessenderlo en Westerlo.
Een jury voegde zopas vijf lokale ondernemers toe aan de lijst van ambassadeurs. Deze ondernemers zijn De Saffraanboer uit Laakdal, Den Boogerd, een boomgaard uit Zelem, Henri Lecoq, die likeuren verkoopt uit Westerlo, Boost Company, dat verse fruit- en groentesappen en smoothies produceert in Langdorp en vakantiewoning De Beddermolen in Westerlo.
Deze erkende labelhouders engageren zich om lokaal, authentiek, gastvrij en duurzaam te werken. Ze dragen ertoe bij dat klanten en bezoekers kunnen genieten van de troeven van het Landschapspark.
PULLE, TURNHOUT - Â Selle (22) en Joppe (21) Bertels uit Pulle zagen zelf bij hun moeder, die MS heeft, hoe… Lees meer
Het Belgische bedrijf Classified Cycling, met aandeelhouders zoals voormalig wereldkampioen Tom Boonen en andere wielervedetten, heeft 22 miljoen euro kapitaal… Lees meer
TURNHOUT - Hanolux, een wellnessspecialist uit Turnhout, opent een vernieuwde showroom, een vurige winterbar en een gloednieuw 'warm' concept, namelijk… Lees meer
SwimmingMonkey uit Turnhout heeft een 6e overname van een Amerikaanse affiliate en display advertising website gerealiseerd. Het gaat om www.kempoo.com,… Lees meer
De retailrevolutie zet zich verder bij Mintjens Meubelfabrieken. Na haar beslissing om rechtstreeks te verkopen aan de particulier via Mintjens… Lees meer
Reageer op dit bericht
Graag een reactie plaatsen op dit bericht? Registreer je dan nu op made-in.be
Heb je al een Made in-account?
Klik dan hier om in te loggen