Vrouw ongelukkig faillissement Themabeeld. Foto: Pexels

Nieuwe faillissementen in de Kempense bouw en horeca

De ondernemingsrechtbank Antwerpen, afdeling Turnhout, heeft onder meer bouwbedrijven en horecazaken failliet verklaard. Zo valt in de Acaciastraat in Geel het doek over bouwonderneming bv Verbo.

Het faillissement van Verbod is uitgesproken na het neerleggen van de boeken. Meester Senne Draulans treedt op als curator. Op hetzelfde adres in de Acaciastraat in Geel is de patrimoniumvennootschap bv Immo Dirk Verhoeven failliet op bekentenis. Een dossier voor meester Eef Stessens.

Nog in Geel valt het doek over de horecazaak bv Volt, gevestigd op de Markt. De boeken werden neergelegd, de zaak is nu in handen van de curatoren Arnauts-Smeets en Peeters.

Aan Bergveld in Westerlo is de holding Hortus Consulting failliet na dagvaarding. De curatoren zijn Van Rompaey en Feytons. De bv Miya was een bouwbedrijf met zetel op de Olenseweg in Westerlo. De onderneming werd gedagvaard, de curator is Tom Vandecruys.

LEES OOK. Kempense ondernemingsrechtbank spreekt vier faillissementen uit

De bv Admass, Hofeinde in Vosselaar, leverde administratieve ondersteuning. De faling volgde na dagvaarding, Wim Nysmans treedt op als curator. Ook Peggy Hermans uit de Lukasstraat in Dessel werd gedagvaard. Eef Stessens krijgt de zaak in handen. Babli Oberai, Vispluk in Vorselaar, was actief in het welzijnswerk. De boeken werden neergelegd, Piedfort en Willems zijn de curatoren.

Sudesh Jawalapersad uit de Geelsebaan in Kasterlee baatte een eetgelegenheid uit. De ondernemer werd gedagvaard. Het kantoor Verreyt-Van Bourgognie is curator. De bv Bouw- en Klinkerwerken Segers Ben was gevestigd in de Ravendreef in Grobbendonk. Steven Heylen is de curator na een vonnis op dagvaarding.

In de Leopoldstraat in Turnhout werd de eetgelegenheid bv Smash gedagvaard. De curator is Ronny Ceusters. In de Patersstraat in Turnhout valt het doek over de detailhandel uitgebaat door Groszek Brugge XL. Dat gebeurde na dagvaarding, een dossier voor Michiel Roets.

En in de Senator Coolsdreef in Rijkevorsel is de bv FRF Cleaning failliet. Dat gebeurde na dagvaarding. De curator is deze zaak is Katty Somers.