Schoonheidssalon Beauty Moment onthaart enkel nog met suiker
HEIST-OP-DEN-BERG – Beauty Moment uit Booischot (Heist-Op-Den-Berg) ontving zopas de 100% suikersalon-award. Deze onderscheiding wordt uitgereikt door Dré Cosmetics uit Westerlo.
Dré Cosmetics verdeelt sinds 2016 een uitgebreid gamma suikerpasta’s voor suikerontharing. Tatiana Ost van schoonheidssalon Beauty Moment is een van de klanten.
“De reacties van de klanten in ons salon zijn zo positief dat we nu enkel nog met suiker ontharen”, zegt Tatiana Ost. “Suikerontharing is een zachte, veilige en effectieve methode om te ontharen met natuurlijke producten.”
Dré Cosmetics heeft de voorbije jaren met Royx Pro suikerontharing op de kaart gezet. “Enkel professionele schoonheidsspecialistes werken met deze producten”, zegt Hilde Laenen van Dré Cosmetics. “Instituten die ervoor kiezen om niet meer met hars te werken en enkel onze suikerpasta’s te gebruiken, geven we met plezier een award.”
Veel gelezen in deze regio
Zesde overname voor SwimmingMonkey
SwimmingMonkey uit Turnhout heeft een 6e overname van een Amerikaanse affiliate en display advertising website gerealiseerd. Het gaat om www.kempoo.com,… Lees meer
Mintjens lanceert maatkasten met bedrukking
De retailrevolutie zet zich verder bij Mintjens Meubelfabrieken. Na haar beslissing om rechtstreeks te verkopen aan de particulier via Mintjens… Lees meer
Reageer op dit bericht
Graag een reactie plaatsen op dit bericht? Registreer je dan nu op made-in.be
Heb je al een Made in-account?
Klik dan hier om in te loggen