Aminolabs is actief in de ontwikkeling en productie van gezondheids- en voedingsproducten. Het Hasseltse bedrijf van Roger Anné mag zich bij de marktleiders in Europa rekenen. Ceebe (de afkorting van oprichter en zaakvoerder Claudia Böhner) is in dezelfde sector actief. Het is een relatief jong bedrijf dat voedingssupplementen voor een nichemarkt ontwikkelt, en daarmee op korte tijd internationaal succesvol werd.
Aminolabs (met investeerder LRM) voegt nu Ceebe toe aan de groep. “Deze overname past binnen onze bredere strategie om onze positie te versterken in sportvoeding, gezondheidssupplementen, babyvoeding en nieuwe categorieën zoals voedingssupplementen voor huisdieren”, zegt Anné. “We kunnen hiermee eveneens onze Europese en internationale groei versnellen.”
“Ceebe belichaamt de ondernemersgeest die wij waarderen. Het combineert gespecialiseerde kennis, langdurige klantrelaties en de ambitie om te groeien. Door onze krachten te bundelen, versterken we de toekomst van beide bedrijven. Ik kijk ernaar uit om Claudia en haar team te zien groeien binnen Aminolabs en mee vorm te geven aan onze volgende ontwikkelingsfase.”
Claudia Böhner is al even enthousiast: “Aansluiten bij Aminolabs is voor ons een logische volgende stap. We zijn altijd een klein en hecht team geweest. Met de steun en schaalgrootte van Aminolabs kunnen we die spirit behouden en tegelijk sneller groeien, onze capaciteiten uitbreiden en onze klanten nog beter bedienen. Ik ben trots op wat ons team heeft opgebouwd en ik kijk met veel enthousiasme naar wat we samen kunnen realiseren.”