axor – persfoto kopie

Axor neemt volgende horde: uitbreiding naar Nederland

Het Limburgse familiebedrijf Axor Industriebouw breidt uit naar Nederland met de oprichting van Axor Utiliteitsbouw in Kerkrade. Met meer dan 30 jaar ervaring wil het bedrijf zijn aanpak nu ook inzetten voor Nederlandse ondernemers met bouwplannen.

Axor, het bedrijf van Jo en Inge Van Hoef, is in deze contreien gekend als realisator van bedrijfsgebouwen, magazijnen en industriële projecten. Binnen de overkoepelende A-Group, beschikken de Bocholtse ondernemers ook over een eigen ramenfabrikant, staalproducent, dakwerker, verhuurfirma van bouwmachines en zelf een bedrijf voor energie-oplossingen. Hetzelfde pakket willen ze nu ook in Nederland gaan aanbieden met de oprichting van Axor Utiliteitsbouw.

“We zien in Nederland een duidelijke vraag naar betrouwbare en flexibele bouwpartners”, zegt Jo Van Hoef, CEO van A-Group. “Daar kunnen wij op inspelen omdat we binnen onze bedrijvengroep het volledige aanbod in huis hebben. We zijn uitstekend gewapend om snel te schakelen en naadloos op te schalen.”

De keuze voor een eigen vestiging in Kerkrade is strategisch. “De lokale aanwezigheid is belangrijk”, vult Inge Van Hoef aan. “Als Nederlands bedrijf is er minder afstand en meer betrokkenheid tijdens het volledige bouwproces. Met dezelfde kracht, ervaring en ambitie hebben we met onze A-Group de ideale basis voor deze volgende stap.”