manskaffeur

De Manskwaffeur verhuist naar zee

Johan Cleuren, gekend kapper uit Riemst, gaat Limburg verlaten en aan de Belgische kust een nieuw leven beginnen. Het wil ook zeggen dat zijn zaak De Manskwaffeur te koop staat, inclusief het bedrijfspand met woonhuis.

Het is nu 5 jaar geleden dat Johan Cleuren als herenkapper aan de slag ging. Onder de naam De Manskwaffeur wist hij op korte tijd een breed en trouw cliënteel te overtuigen. Ook van buiten de gemeente komen er veel klanten naar Riemst om hun coupe door Johan te laten verzorgen.

Maar Cleuren gooit zijn carrière en privéleven nu over een andere boeg en verhuist naar de kust. “Dat houdt in dat ik met veel pijn in het hart een overnemer zoek voor mijn zaak”, vertelt hij. “Allicht is er wel een gemotiveerde kapper of kapster die met dezelfde passie voor het vak mijn kapsalon wil verderzetten. De klanten verdienen de continuïteit van de hoge servicegraad die ik altijd heb nagestreefd.” Ook het woonhuis dat aan De Manskwaffeur is verbonden kijkt uit naar een nieuwe bewoner.