Nieuws Limburg Falingen in Genk, Maasmechelen en Hoeselt.

Falingen in Genk, Maasmechelen en Hoeselt.

Falingen in Genk, Maasmechelen en Hoeselt.

De rechtbank van Tongeren heeft 4 bedrijven failliet verklaard. Het gaat om Engineering Management Projects Sorce (Genk), installateur JVGA Technics (Hoeselt), Perfect Autoglas (Genk) en vlaggendrukker Flanders Label (Maasmechelen). Als curatoren werden Marc Huygen en Leen Velkeneers (Bilzen) aangesteld.

Ook goed nieuws: er werden 2 faillissementen ingetrokken. W&J Afwerkingsbedrijf (Tessenderlo) en Elmetech (Genk) kregen een herziening van een eerder vonnis.

Reageer op dit bericht

Gerelateerde berichten

Veel gelezen in deze regio

Dit overzicht graag personaliseren met onderwerpen op jouw maat?

Maak een account aan en ga op onze gids pagina op zoek naar bedrijven, personen, sectoren en gemeentes die binnen jouw interessegebied vallen. Op deze manier kunnen we in onderstaand overzicht een gepersonaliseerde lijst van artikels tonen.