Vertelpuntuitgevers (één woord…) werd opgericht door voormalig journalist en auteur Dirk Hermans. Omdat hij zijn manuscripten die bij traditionele uitgeverijen gesleten kreeg, besloot hij om zelf een (digitale) uitgeverij te starten. In de loop der jaren wist hij zo een honderdtal boeken uit te geven van auteurs die niet in het klassieke circuit terecht konden.
Maar: vandaag Dirk zijn gezondheid het niet meer toe zijn passie te blijven volgen. “Het was papa zijn leven”, vertelt dochter Marijke Hermans, die zelf aanvankelijk het roer van de uitgeverij zou overnemen, maar uiteindelijk koos voor een eigen praktijk in de coaching van vrouwelijke ondernemers.
Enter: Koppa Media. “Er is een markt voor uitgaven in micro-oplages”, zo legt Kris Pattyn de overname uit. “Dankzij kleine oplages en een efficiënte aanpak kunnen wij auteurs blijven ondersteunen. En dat is goed, want zo blijft er ruimte voor uiteenlopende stemmen en verhalen.”
Alle bestaande auteurs kunnen voor hun nieuwe titels overstappen van Vertelpuntuitgevers naar Koppa Media. “Het zal een druk najaar worden”, weet Kris Pattyn. “Er zit heel gevarieerd talent tussen. Blijf ons volgen en er zit beslist een werk bij waar jij naar op zoek bent.”