stockverkoop van AM Group Trixxo Arena Hasselt

Limburgse autogroep houdt eigen autosalon

A&M Group, het conglomeraat van autoconcessies dat wordt aangestuurd door ondernemer Peter Guelinckx, organiseert dit weekend een soort van Limburgs autosalon. In de Trixxo-arena worden zo'n 400 stockwagens en jonge tweedehandsvoertuigen aangeboden van de diverse merken die A&M in portefeuille heeft.

Na het succes van vorig jaar keert de A&M Autobeurs terug naar de Trixxo Arena. Zaterdag en zondag verzamelt A&M Group, intussen de derde grootste automobielgroep van België, meer dan 400 onmiddellijk leverbare wagens onder één dak. Bezoekers ontdekken er zowel nieuwe als jonge tweedehandswagens met grote kortingen en een extra overnamepremie.

Bijzonder is dat op deze beurs het grootste aanbod van elektrische en hybride voertuigen op één plek wordt samengebracht. “Dit hét moment om hier in te investeren”, zegt Peter Guelinckx. “Elektrische voertuigen blijven immers fiscaal interessant, en ook hybrides kunnen nog voordeel opleveren – mits ze tijdig besteld én geleverd worden.”

Vrijdag waren de businessklanten al te gast op de A&M Autobeurs. Zaterdag en zondag is het de beurt aan de particulieren. Er is ook een drive-in voorzien voor bezoekers die hun huidige wagen willen inruilen. Ze ontvangen onmiddellijk een waardebepaling (offerte voor overname) én een voucher die dit weekend exclusief recht geeft op een extra premie van 1.000 euro bovenop de overnameprijs.

De toegang is gratis.