002 -HR One two GOe

Nederlandse ondernemers komen spieken bij ons

Ondernemers die van elkaar leren en hun zakelijk netwerk versterken: het hoeft niet alleen rond de kerktoren te gebeuren. Zo was een delegatie van bedrijfsleiders uit Nederlands Limburg zopas 2 dagen te gast in Belgisch Limburg, waar ze ideeën opdeden en hun adresboekje vervolledigden.

One Two Go is een netwerk van ondernemers uit zowel Belgisch als Nederlands Limburg. Coördinator Armand Vliegen brengt de leden op regelmatige basis samen voor een kruisbestuiving van ideeën en een aanzet tot grensoverschrijdende samenwerking. Eén van de jaarlijkse activiteiten is een ‘handelsmissie’ die niet in exotische werelddelen, maar vlak bij de deur wordt georganiseerd. Deze keer waren de Nederlanders te gast in Bilzen-Hoeselt en Riemst, waar ze konden kennismaken met lokale bedrijfsleiders, politici én enkele toeristische toppers.

“Het was een samenwerking met de businessclub Belisia”, legt Vliegen uit. “Zij waren de gastheer voor de 50 ondernemers uit het One Two Go-netwerk. Een bijzonder boeiend programma, met onder meer een ontmoeting met burgemeesters Bruno Steegen en Mark Vos. Buiten het officiële gedeelte werd de horeca geïnspecteerd, waaronder Martin’s Rentmeesterij (Alden Biesen) en restaurant Het Magazijn, dat speciaal voor ons gezelschap de deuren had geopend.”

Volgens Vliegen waren de reacties unaniem lovend. Een tegenbezoek van businessclub Belisia aan Maastricht, op uitnodiging van One Two Go, staat gepland voor 23 oktober 2025.