OCB kopie

Rabin Houben leidt ondernemers van Beringen

Op de jaarvergadering van Ondernemersclub Beringen (OCB) heeft Rabin Houben van Berghoff Belgium de voorzittershamer overgenomen van Peter Bouts. Netwerking en ervaringsuitwisseling blijven de speerpunten in het nieuwe beleid van de dynamische vereniging.

Na een engagement van 4 mooie jaren heeft Peter Bouts de voorzittershamer van OCB doorgegeven aan Rabin Houben. De officiële overdracht vond plaats op de traditionele jaarvergadering van OCB. Na een uitgebreid dankwoord aan de uittredende voorzitter, maakte Rabin Houben zijn beleidsvisie bekend. Hij engageert zich om op de ingeslagen weg verder te gaan en de belangen van de ondernemers uit Beringen nog krachtiger te verdedigen. Hij rekent daarbij onder meer op de versterking van de relatie met het gemeentebestuur. Een boodschap die door de aanwezige burgemeester Thomas Vints goed werd onthaald.

Verder gaf Houben aan dat de onderlinge banden tussen de ondernemers uit het netwerk verder moeten aangehaald worden. Hij kondigde een intensief programma aan met bedrijfsbezoeken, info-avonden en iets minder formele activiteiten die moeten leiden tot commerciële opportuniteiten en ervaringsuitwisseling.

Op de jaarvergadering was bovendien een gastspreker uitgenodigd. VRT-journalist Tom Van de Weghe zakte af naar Beringen om een inkijk te geven op de handelsrelaties met China.

Er werd afgesloten met een natje en een droogje, meteen het eerste wapenfeit van de inkomende voorzitter om de lokale ondernemers dichter bij elkaar te brengen.