Schermafbeelding 2025-07-02 om 14.09.42

Zwoel zomers drankje zonder op uw kop te staan

Bongiorno, het intussen goed gekende merk van Italiaanse spirits, heeft een gloednieuw product met veel toekomstperspectief op de markt gebracht. Vincenzo Bongiorno heeft met al zijn kennis en ervaring een limoncello geproduceerd zonder alcohol. Ideaal voor een zwoele zomer die naar citroen moet smaken!

“Ik neem je mee naar Zuid-Italië, waar de sfusato-amalfitano-citroenen groeien”, vertelt Vincenzo. “Hier halen we al het lekkers uit dat nodig is om onze echte, pure, alcoholvrije limoncello te maken. We doen er drie keer meer citroenschillen in dan in de originele versie mét alcohol. Het resultaat is een fris, vol en evenwichtig profiel, dat trouw blijft aan de Italiaanse roots van ons merk.”

De nieuwe drank vormt tevens de basis voor een alcoholvrije Limoncello Spritz. “Deze is even feestelijk, even zuiders, even fris als de ‘gewone’ versie, maar dan wel helemaal zonder alcohol”, legt Vincenzo uit. “Noem het gerust een primeur op de markt en een ‘gamechanger’ voor de bewuste Italian Lovers. Daarnaast hebben we ook op basis van onze nieuwe limoncello een exotische alcoholvrije variant: de 0% Limonjito. Zeker het proberen waard!”

Trouwens: de techniek die Bongiorno heeft gebruikt om zijn nieuwe product te maken, verschilt van de klassieke benadering. “De makkelijkste weg naar een alcoholvrije drank is het ‘de-alcoholiseren’. Maar: daarbij blijven altijd sporen van alcohol achter. Wij hebben met Bongiorno daarentegen resoluut gekozen voor een andere weg: eentje zonder shortcuts. Dus geen de-alcoholisatie, maar een gloednieuwe aanpak waarbij smaak en karakter centraal staan – en 0% écht 0% betekent.”

De nieuwe Bongiorno 0% Limoncello is onder meer verkrijgbaar bij Prik&Tik, Districo, BelBev en in de betere horecazaken.