Annemie stopte als huisarts omdat ze geen coronavaccin wou, nu opent ze nieuwe ‘praktijk’
BERLAAR - Huisarts Annemie Dom (46) trok eind maart de deur van haar groepspraktijk in Berlaar definitief dicht. De toen… Lees meer
PUURS-SINT-AMANDS – Robbe Claessens, Stan De Pauw en Giel Thomas ontwikkelden een webapplicatie die student-ondernemers en bijberoepers ondersteunt in hun boekhouding. Die kent zoveel succes, dat de ontwikkelaars via crowdfunding geld zoeken voor een verdere ontwikkeling.
Accountant Giel Thomas merkte dat steeds minder ondernemers in bijberoep terecht kunnen bij boekhouders. Stan De Pauw en Robbe Claessens ervoeren via hun eerste start-up White Labels dat student-ondernemers schrik hebben van hun administratieve verplichtingen en bijbehorende kosten.
Samen vonden ze een oplossing, een laagdrempelige manier om deze doelgroepen te triggeren om hun eigen boekhouding in handen te nemen. Dat werd de boekhoudtool Dexxter.
De boekhoudtool heeft succes, want er zijn al bijna 1.500 accounts aangemaakt en de helft daarvan is omgezet in een jaarabonnement.
De oprichters van Dexxter willen verder bouwen aan een app die ondernemen en boekhouding nog beter ondersteunt. “We hebben daarom een crowdlendingcampagne via WinWinner opgestart,” zegt Stan De Pauw. “We willen minimaal 100.000 euro groeifinanciering ophalen. Achttien mensen investeerden al, goed voor 46.000 euro.”
BERLAAR - Huisarts Annemie Dom (46) trok eind maart de deur van haar groepspraktijk in Berlaar definitief dicht. De toen… Lees meer
In het tweede kwartaal stonden 213.822 vacatures open bij Belgische bedrijven: een absoluut record. Dat blijkt uit cijfers van het… Lees meer
LIER, DUFFEL - Antilope De Bie Printing, de familiedrukkerij van Bart en Johan De Bie, blaast deze week 100 kaarsjes… Lees meer
MECHELEN – Zoals de naam het al laat vermoeden vind je in de nieuwe popup-winkel van Toon Diependaele en Jan… Lees meer
MECHELEN - Boekenoutlet is terug en komt naar Mechelen met een stockverkoop in de Nekkerhal van 25 tot en met… Lees meer
Reageer op dit bericht
Graag een reactie plaatsen op dit bericht? Registreer je dan nu op made-in.be
Heb je al een Made in-account?
Klik dan hier om in te loggen