Jobbeurs Jobat De jobbeurs van Jobat gaat dit jaar door in het stadion van KV Mechelen. Foto: rr

Jobat organiseert jobbeurs in AFAS stadion

Donderdag 20 februari organiseert Jobat een jobbeurs in het stadion van KV Mechelen onder de titel ‘Jobat Live Mechelen’. Het is een van de zeventien jobbeurzen die het jobplatform dit jaar organiseert.

“Jobat Live Mechelen biedt lokale bedrijven de mogelijkheid om rechtstreeks in contact te komen met talent uit de regio en zich als aantrekkelijke werkgever te profileren. Dit is een uitgelezen kans voor bedrijfsleiders om hun bedrijf te presenteren aan een gemotiveerd en geïnteresseerd publiek”, aldus Sien Gaens, Event Marketeer van Jobat.

“Wat Jobat Live uniek maakt, is de sterke focus op beleving. Bezoekers kunnen deelnemen aan een breed aanbod van activiteiten die hen inspireren en voorbereiden op hun carrière. Denk aan professionele profielfoto’s, kleur- en stijladvies, coaching en boeiende workshops.”

Bedoeling is dat kandidaat-werknemers kunnen kennismaken met de vele bedrijven en werkgevers in Mechelen en omgeving. Onder andere 24plus, Meat & More, Fod Financiën, Infrabel & politiezone Rivierenland zijn alvast van de partij.

Nieuw dit jaar zijn twee unieke concepten die zowel bedrijven als kandidaten nog beter van dienst zijn:
Match & Meet zone: Deze speciaal ingerichte ruimte biedt een bedrijf de kans om 1-op-1 gesprekken te voeren met geïnteresseerde kandidaten. Het is de perfecte setting voor kwalitatieve en gerichte ontmoetingen met lokaal talent.
Speakers Corner: Hier krijgen managers een podium om hun bedrijf kort en krachtig in de schijnwerpers te zetten. Een unieke gelegenheid om uw boodschap te delen met een breed publiek.

De jobbeurs vindt plaats op 20 februari, van 13u tot 18u, in het stadion van KV Mechelen, Kleine Nieuwedijkstraat 53, 2800 Mechelen. Bedrijven kunnen zich nog tot 13 februari inschrijven via een contactformulier.