In het kader van de reünie van de originele K3’s zijn er dit jaar al 520.000 tickets verkocht voor 37 shows (in Rotterdam en Antwerpen, red.). Onlangs opende Studio 100 in De Panne ook nog een nieuw resort. Dat alles moet het bedrijf van Hans Bourlon en Gert Verhulst in staat stellen om in 2025 opnieuw een recordjaar te presenteren.
De goede cijfers van vorig jaar zijn onder meer te danken aan de K3-musical ‘De 3 Biggetjes’ en enkele Sinterklaasshows in het Sportpaleis. Bij de noorderburen toerde Studio 100 dan weer met de musical ’40-45′, goed voor 400.000 verkochte tickets in Nederland.
De pretparken van Studio 100 kregen in 2024 3,4 miljoen bezoekers over de vloer, 50.000 meer dan het jaar voordien. Volgens de financieel directeur zal er tussen nu en 2030 in totaal 250 miljoen euro worden geïnvesteerd in verschillende parken. Tot slot komen er ook nog enkele internationale filmproducties aan in het genre animatie.