X-Cruises specialiseert zich in begeleide cruises in kleine groep. Reizigers kunnen rekenen op extra ondersteuning, Nederlandstalige begeleiding en een zorgvuldig samengesteld programma. “Met X-Cruises willen we mensen echt begeleiden en ontzorgen”, vertellen Xanthippe en Kevin. “Voor veel klanten is een cruise een bijzondere reis. Daarom nemen we de tijd om alles samen uit te werken, zodat de ervaring van begin tot einde klopt.”
Klanten kunnen bij de start-up ook terecht voor individueel boekbare zee- en riviercruises bij alle grote rederijen. Zo biedt het bedrijf zowel maatwerk voor individuele reizigers als georganiseerde groepsreizen met begeleiding.
Team
Zaakvoerders Xanthippe en Kevin runnen allebei al een eigen bedrijf. Xanthippe staat aan het hoofd van Chelona, een gespecialiseerd selectie- en headhuntkantoor. Zij won met haar onderneming in 2023 de publieksprijs van de JCI Antwerpse Jonge Ondernemer. Haar man Kevin is zaakvoerder bij AMTS, dat gespecialiseerd is in veiligheidsopleidingen.

Met X-Cruises hebben ze hun gedeelde passie voor reizen en cruises omgezet in een persoonlijke onderneming. De ondernemers kiezen bewust voor een kleinschalige aanpak, met advies op afspraak en een sterke focus op service op maat.
Het team wordt versterkt door Hans Heymans, die 30 jaar ervaring in de cruisebranche met zich meebrengt. Met zijn uitgebreide kennis van zowel zee- als riviercruises en vrijwel alle rederijen vormt hij een belangrijke meerwaarde voor de jonge start-up.
