Volgens Sam Van Den Broeck van Ambrosia Fijnkeuken verliepen de voorbereidingen vlot en blijkt het concept meteen in de smaak te vallen. “We merken dat Duffelaars en bezoekers van buiten de gemeente enthousiast reageren. Ondertussen zijn er al meer dan 1.000 reserveringen gemaakt en de teller blijft oplopen. Daar zijn we uiteraard zeer blij mee, al is er nog steeds ruimte voor nieuwe reservaties.” Vooral op dinsdag en woensdag zijn er momenteel nog plaatsen beschikbaar, al vullen ook die dagen geleidelijk op.
Naast avondbezoeken zet Chalet Bel-Air ook in op lunchmogelijkheden voor bedrijven, organisaties en groepen. Zij kunnen de chalet volledig privatiseren voor een afgesloten lunchmoment. “Op die manier kunnen groepen in alle rust samenkomen zonder andere bezoekers te storen,” zegt Yves Hellemans van Cravat Events. “We hebben al enkele lunches mogen bevestigen, maar er is nog heel wat ruimte in de agenda.”
De chalet biedt plaats aan ongeveer zestig personen en valt op door zijn warme en gezellige uitstraling. Het interieur werd ingericht met veel hout, sfeervolle verlichting en grote raampartijen, waardoor bezoekers zich even in een vakantiesfeer wanen. “Op papier is het altijd moeilijk om de uiteindelijke sfeer volledig voor te stellen, maar nu alles afgewerkt is, zien we dat de chalet precies de warme en gezellige beleving uitstraalt die we voor ogen hadden,” aldus Kristof Kerremans van Tienda Events.
Met Chalet Bel-Air slaan Ambrosia Fijnkeuken, Tienda Events en Cravat Events de handen in elkaar en tonen ze hoe lokaal ondernemerschap kan leiden tot nieuwe initiatieven. Daarbij werd bewust gekozen om ook andere Duffelse ondernemers te betrekken voor leveringen, diensten en dranken. Het project wil zo bijdragen aan een bruisend lokaal ondernemingsklimaat waarin genieten van gastronomie, gezelligheid en samenzijn centraal staan.
Chalet Bel-Air is geopend van vrijdag 6 februari tot en met zondag 1 maart. Meer informatie, het menu en reservaties zijn terug te vinden via de website van Ambrosia Fijnkeuken – https://www.ambrosia-fijnkeuken.be/chaletbelair
