Lien Mannaert van Body Beauty nam de award met trots in ontvangst. “Ik merkte al snel dat mijn klanten enthousiast zijn over suikerontharing. Het is zacht, natuurlijk en levert merkbaar betere resultaten op dan traditionele harsmethodes. Voor mij was het dus een logische stap om volledig over te schakelen naar suiker,” vertelt Lien.
“Bovendien apprecieer ik de uitgebreide ondersteuning die we krijgen van Dré Cosmetics van professionele opleidingen tot commerciële begeleiding. Dat heeft mij echt geholpen om te groeien als schoonheidsspecialiste. Voor mij is het duidelijk, enkel nog suikerontharing: I DO IT SWEET! Het merk ROYX PRO wordt sinds 2016 verdeeld in België en Nederland door Dré Cosmetics en is ondertussen uitgegroeid tot dé referentie in suikerontharing.”
“Zonder de gedrevenheid van onze professionele klanten zouden we dit echter nooit bereiken”, zegt Hilde Laenen. “Met de ‘100% Sugar Pro Awards’ willen we schoonheidsinstituten bekronen die resoluut kiezen voor natuurlijke ontharing en daarmee ook de lat voor kwaliteit en klantentevredenheid hoog leggen. Maar we willen ook hun dagelijkse inzet in de kijker zetten. Het werk van schoonheidsspecialistes wordt vaak ondergewaardeerd en met deze award willen we hen motiveren om te blijven investeren in kwalitatieve, veilige en klantgerichte behandelingen zoals suikerontharing.”
Dit jaar behaalden opnieuw 25 Belgische salons het kwaliteitslabel ‘100% Sugar Pro’. Dat brengt de teller op 175 instituten. In totaal werken er al meer dan 800 professionele suikerexperts in België en Nederland met de suikerpasta’s van ROYX PRO.