GVB_Sodiwe-04534

Sociaal secretariaat Sodiwe maakt startende werkgevers wegwijs met nieuwe brochure ‘Je eerste werknemer aanwerven zonder zorgen’

Met de komst van Francis Peirsman als nieuwe commercieel directeur wil Sodiwe zijn unieke positie als All-in Sociaal Secretariaat nog meer op de voorgrond brengen. Hun nieuwe brochure biedt praktische antwoorden op de meest voorkomende vragen bij een eerste aanwerving, en benadrukt meteen ook de persoonlijke aanpak waar Sodiwe voor staat.

Francis Peirsman is sinds begin dit jaar de nieuwe commercieel directeur bij Sodiwe te Mechelen. “Ik wist vooraf dat dit sociaal secretariaat al meer dan 50 jaar een vaste waarde is voor kmo’s, zeker in de regio’s Antwerpen-Mechelen-Leuven. Bij Sodiwe gaan persoonlijke service en moderne digitale toepassingen hand in hand — een combinatie die onze klanten bijzonder weten te waarderen. Of zoals mijn nieuwe collega’s het zeggen: ‘We maken nog écht tijd voor onze klanten.’ Precies dat maakt ons sociaal secretariaat uniek voor een kmo.”

Sodiwe doet dit ook met hun nieuwe uitgave ‘Je eerste werknemer aanwerven zonder zorgen’. Het aanwerven van een eerste werknemer is voor ondernemers een belangrijke mijlpaal: het betekent dat de onderneming groeit, dat er meer werk is dan je alleen aankunt, en dat je de stap zet van zelfstandige naar werkgever. Tegelijk brengt het nieuwe verantwoordelijkheden en tal van praktische vragen met zich mee. Sodiwe geeft er een helder overzicht van en reikt hulp aan bij iedere stap.

“In daaropvolgende maanden duiken er vaak andere, sociaaljuridische vragen op voor de werkgever. Op zo’n moment wil die natuurlijk geen facturen zien binnenkomen voor iedere vraag die afwijkt van het zogenaamde standaardadvies. Sodiwe heeft daarom resoluut gekozen voor een all-in service. Meer vragen? Prima! Bij ons kost advies geen extra euro. Als beginnende werkgever voel je zo direct onze betrokkenheid. Zelfs met één werknemer, ben je bij Sodiwe dus een grote werkgever”, besluit Peirsman.