High five start nieuwe zaak Themabeeld. Foto: Pexels

Studenten Business Thomas More zoeken bedrijven voor real-life-projecten

De laatstejaarsstudenten bachelor Businessopleidingen van Thomas More zijn op zoek naar bedrijven waarvoor ze dit najaar kunnen werken aan real-life-projecten. In het vak ‘Expert Lab/Consultancy Lab’ nemen ze een idee of een project van bedrijven of organisaties onder de loep: een frisse kijk op de zaken.

Het is de bedoeling van Expert Lab/Consultancy Lab dat de businessstudenten voeling krijgen met het échte werk: bedrijfsexpertise, professioneel contact met opdrachtgevers, projectmanagement, deadlines en overleg.​ Ze werken toe naar een kwalitatief resultaat binnen een duidelijk afgelijnd project. “Het resultaat is een win-win voor alle partijen”, klinkt het.

De projecten kunnen uit diverse sectoren komen, zowel nationale als internationale bedrijven, kmo’s, lokale middenstand, starters en vzw’s. ​ De studenten staan open voor zowel profit als non-profitorganisaties.

Inzet

De projecten lopen gedurende drie maanden, van 21 september tot 15 december 2026. Het studententeam werkt enkele uren per week aan het project, onder begeleiding van ervaren coaches. Als opdrachtgever ben je in deze periode regelmatig bereikbaar en ondersteun je de studenten met jouw knowhow, advies en feedback.

“Concreet zijn de studenten op zoek naar multidisciplinaire businessopdrachten waarbij twee of meer van onze specialisaties gecombineerd worden: business, ondernemen, management, financiën, immobiliën, verzekeringen, recht, accountancy, fiscaliteit, communicatie, HR, marketing, gezondheidszorg, supply chain, retail, creatie en event”, klinkt het.

De afgelopen jaren deden al heel wat bedrijven beroep op de hulp van de studenten. Meer dan 800 jongeren gingen in het verleden die uitdaging al aan om projecten succesvol af te ronden. Meer info vind je hier.