“Ik ben blij dat mijn levenswerk na 32 jaar in handen komt van een sterke partner. Dit biedt voor onze klanten en medewerkers een stabiele en toekomstgerichte oplossing”, aldus Dirk Teughels. Luca Van Honsté, CEO en eigenaar van Imprenta, verwerft de aandelen van XL Reklame.
Drie locaties
“Onze klanten verwachten steeds kortere levertermijnen, een breder en duurzamer gamma én snellere plaatsingen. Dit alles aan concurrentiële tarieven”, zegt Van Honsté. “Met een bijna 40-koppig team op drie locaties in de provincie Antwerpen kunnen we deze uitdaging beter aan”.
De productie van de beide bedrijven zal begin 2026 verhuizen naar een extra site nabij Lier, waar ook het nieuwe hoofdkwartier van de groep zal huisvesten. De site in Antwerpen en Mechelen blijven behouden. In Mechelen zal COO Elke Pirard de dagelijkse leiding voor haar rekening nemen, ondersteund door Dirk Teughels. Dirk blijft aan boord als senior sales. Alle vertrouwde medewerkers van XL blijven ook op post.
De leiding van de verschillende merken in de groep (Imprenta, XL Reklame, VBC Windowfilms, Fotolab Fine Art Printing en Pulpo Graphics) komt in handen van de Raad Van Bestuur. Deze zal bestaan uit Luca Van Honsté (CEO/Owner), Steven Vollebergh (CEO) en Imme Ortega y Oliva (CFO).