Bij het Heistse automatiseringsbedrijf RoboJob staat de tweede generatie klaar om het bedrijf te leiden. Jelle De Roovere neemt er de rol van CEO over van zijn vader Helmut, die wel aan boord blijft als adviseur.
Sinds zijn start in 2013 bekleedde Jelle verschillende sleutelposities bij RoboJob. Hij speelde een belangrijke rol in de internationale uitbreiding van het bedrijf, met onder meer de oprichting van een eigen vestiging in Duitsland en in de Verenigde Staten. In Indianapolis, Indiana, opende RoboJob dit jaar nog een nieuw Technologiecentrum. De voorbije jaren was Jelle bovendien al nauw betrokken bij het dagelijks bestuur.

“Jelle is al jaren een vaste waarde binnen RoboJob en heeft een cruciale rol gespeeld in onze internationale groei”, zegt voormalige CEO Helmut De Roovere. “Met hem aan het roer blijft RoboJob in vertrouwde en kundige handen.”
Continuïteit
Jelle benadrukt vooral het belang van continuïteit en vertrouwen in deze overgang. “RoboJob is gebouwd op sterke technologieën en duurzame relaties met medewerkers, klanten, partners en leveranciers. Die fundamenten blijven ook in de volgende fase onveranderd. Onze focus blijft gericht op innovatie, kwaliteit en gebruiksgemak – met dezelfde passie en gedrevenheid die ons sinds het begin kenmerken.”
De wissel aan de top brengt geen structurele veranderingen met zich mee. Voor klanten, partners en medewerkers blijven de vertrouwde gezichten en werkwijzen behouden.
