Colruyt Mechelen De nieuwe supermarkt opent de deuren in de vroegere vestiging van Dreamland in de Oscar van Kesbeeckstraat. Foto: Colruyt Group

Tweede Mechelse Colruyt opent woensdag in vroegere Dreamland

Colruyt opent woensdag zijn tweede vestiging in de Oscar van Kesbeeckstraat in Mechelen-Noord, maar dinsdag is er al een opendeuravond. De groep bouwde de vroegere Dreamland-winkel om tot een nieuwe supermarkt. “Hij verlicht onze succesvolle vestiging op de Liersesteenweg”, klinkt het.

In de nieuwe Colruyt, vlak bij de supermarkt van concurrent Delhaize, vinden klanten vanaf woensdag 10 december 1.500 vierkante meter winkelruimte. “Ze vinden in onze rekken een uitgebreid assortiment kwaliteitsproducten voor de laagste prijzen, zowel van grote merken als van onze huismerken. Onze versmarkt is de plek voor verse producten zoals groenten en fruit, vis, zuivel, veggie en kant-en-klare maaltijden”, vertelt gerant Elishia De Kempeneer. Ook voor dagvers, voorverpakt brood kan je in de nieuwe winkel terecht.

De beenhouwerij biedt klanten een ruim assortiment voorverpakt vers vlees en charcuterie in zelfbediening. “Daarnaast bereiden onze medewerkers van de beenhouwerij dagelijks een 50-tal traiteurgerechten. Spreek ze zeker ook aan bij vragen. Als je bijvoorbeeld wil weten hoeveel vlees per persoon je nodig hebt voor je feest, dan helpen onze medewerkers je graag voort”, legt De Kempeneer uit.

Welkomstkortingen

Het team bestaat uit 21 medewerkers voor de winkel, nog eens drie voor de beenhouwerij en een gerant. “We kijken er allemaal naar uit om onze klanten te verwelkomen. We nodigen iedereen graag uit om samen het glas te heffen tijdens onze opendeuravond op dinsdag 9 december van 17 tot 20 uur, en zo als eersten kennis te maken met de nieuwe winkel. De eerste weken profiteren klanten ook van heel wat welkomstkortingen”, vertelt Elishia De Kempeneer.

De nieuwe supermarkt in de Oscar van Kesbeeckstraat 17 beschikt over een ruime parking met 128 parkeerplaatsen, die grotendeels overdekt zijn. Voor fietsers zijn er zeven extra brede fietsrekken in de overdekte parking, waarin je veertien (bak)fietsen kan vastmaken. De winkel is van maandag tot en met zaterdag geopend van 8.30 tot 20 uur, op vrijdag blijven de deuren open tot 21 uur.