De groepsomzet ging naar 1,016 miljard euro, 2 procent meer dan de 993 miljoen euro in het eerste kwartaal van 2025. “De stijging kwam er onder impuls van hogere omzetcijfers in het segment Dredging & Infra, terwijl de omzet van Offshore Energy ongeveer stabiel bleef. De omzet in het segment Environmental lag lager, wat voornamelijk te wijten was aan projectfaseringseffecten”, stelt DEME in een persbericht.
DEME heeft een orderboek van 7,4 miljard euro. Het haalde de voorbije maanden onder meer een 25-jarig concessie binnen om het toegangskanaal van de haven van Paranaguá – de op een na grootste van Brazilië – te verdiepen en te onderhouden.
De maritieme aannemer herbevestigt de jaarvooruitzichten, met name dat de omzet en de ebitda-marge in lijn zullen liggen met die van 2025.