De Gentse scale-up Teamleader herintroduceert de reclamekraag van Jean-Marie Pfaff naar aanleiding van Dag van de Ondernemer. “Vorig jaar deelden we gratis radioreclame uit”, vertelt Jeroen De Wit, CEO van Teamleader. “Dit jaar kiezen we voor de meest iconische reclameruimte van het land: de kraag van ‘El Sympatico’ Jean-Marie Pfaff.”
Digitalisering
Alle ondernemers maken kans om één maand op de bekende reclameruimte te pronken. Eén enkele voorwaarde: hun bedrijf moet al B2B factureren via Peppol. Zo wil de Gentse scale-up die bedrijven helpt te digitaliseren, de ondernemers die klaar zijn voor de toekomst belonen. Vandaag is Peppol immers nog optioneel, maar vanaf 1 januari 2026 is e-facturatie verplicht.
Influencer
Pfaff introduceerde de reclamekraag tijdens zijn periode bij Beveren. Daarmee was de Belgische keeper de eerste influencer. Belgische bedrijven konden zo internationale reclame krijgen.
Nu kan één Belgisch bedrijf gedurende één maand opnieuw pronken op de kraag. De winnaar van de wedstrijd wordt in de week van 4 januari bekendgemaakt.
Deelnemen kan via www.dekraagvanjeanmarie.be