Met meer dan 10.000 m² aan flexibele ruimtes biedt het stadion plaats voor congressen, seminaries, productlanceringen, bedrijfsfeesten en andere evenementen. Dankzij het natuurlijke daglicht, de moderne faciliteiten en het iconische stadiondecor mikt The Arena Group op een unieke beleving voor gasten en deelnemers.
De samenwerking kadert in de verdere professionalisering van Royal Antwerp FC. “Wat we vroeger zelf opnamen, vertrouwen we vandaag met overtuiging toe aan een specialist ter zake,” zegt Sven Jaecques, General Manager van RAFC. “Zo creëren we niet alleen een bruisende ontmoetingsplek, maar versterken we ook onze club, onze gemeenschap én onze toekomst.”
Voor The Arena Group is de komst naar Antwerpen strategisch belangrijk. “Antwerpen was binnen The Arena Group onze ‘missing link’,” zegt CEO Michiel Vanderheyden. “We zijn niet alleen overtuigd van het enorme potentieel van deze arena, maar ook van het grote economische netwerk in en rond de stad. We kijken ernaar uit om samen met RAFC de Bosuil met stip op de eventkaart te zetten.”
De uitbreiding sluit aan bij de strategie van The Arena Group om bijzondere eventlocaties aan te bieden in België en Nederland, van historische stadions tot moderne arena’s. Op 10 en 12 juni organiseert The Arena Group Opendeurdagen in het Bosuil stadion.

