“De opening van B&B HOTEL Brussels Airport laat zien dat we ons merk duurzaam willen verankeren in België”, zegt Grégory Marchand, Director of Sales & Revenue van B&B HOTELS België en Luxemburg. “We kozen voor een strategische ligging in de nabijheid van een van de meest geconnecteerde luchthavens in Europa en bieden reizigers hiermee betrouwbare, comfortabele en betaalbare accommodatie aan. Met dit hotel willen we ons steentje bijdragen aan de internationale mobiliteit en de economische aantrekkingskracht van Brussel verder ondersteunen.”
Het nieuwe hotel telt 255 kamers en zorgt voor een twintigtal nieuwe jobs in de regio. Daarmee stelt B&B Hotels nu zo’n honderd mensen te werk in België.
Tegen 2030 streeft de groep naar een totaal van zo’n 25 tot 30 hotels. “Met een bezettingsgraad van 80%, of 76% als je de pas geopende hotels meerekent, spelen we duidelijk in op een heel concrete vraag van de reizigers,” benadrukt Grégory Marchand. Wereldwijd telt de keten intussen 900 hotels.