Bpost kleurde in oktober roze. In 100 kantoren werden de bekende roze lintjes van Pink Ribbon verkocht, en in 40 kantoren waren ook Pink Ribbon-armbandjes beschikbaar. “We willen bpost, zijn medewerkers en alle klanten van harte bedanken voor hun ongelooflijke inzet”, klinkt het bij de organisatie. “Dankzij deze samenwerking konden duizenden mensen in België hun steentje bijdragen aan de strijd tegen een ziekte die 1 op 8 vrouwen treft. Elke gift telt, elke daad maakt een verschil.”
Pink Ribbon lanceerde vorig jaar met bpost al een filatelistische postzegel die volledig in het teken staat van borstkankerbewustzijn en vroegtijdige opsporing. De postzegel is gedrukt met fluorescerende inkt en versierd met het roze lintje (het universele symbool in de strijd tegen borstkanker). Op de zegel staan de 9 alarmsignalen die kunnen wijzen op borstkanker. De postzegels zijn nog steeds exclusief verkrijgbaar via de bpost-webshop, maar klanten kunnen ze eveneens bestellen aan het loket voor levering aan huis of in een afhaalpunt naar keuze.
Pink Ribbon zal de ingezamelde middelen investeren in concrete projecten die inzetten op preventie, vroegtijdige opsporing en ondersteuning van patiënten en hun naasten.
