SCV Brussel Vlaams Brabant -Bezoek Villa Empain

SCV Brussel & Vlaams-Brabant viert 25 jaar praktijkgericht advies

Al 25 jaar lang kunnen kmo’s, non-profits en lokale besturen in Brussel en Vlaams-Brabant rekenen Senior Consultants Vlaanderen (SCV). De regionale afdeling bestaat uit voormalige bedrijfsleiders, ondernemers en directieleden die hun kennis vrijwillig inzetten om lokale organisaties sterker te maken.

Senior Consultants Vlaanderen groeide uit tot een vaste waarde in het Vlaamse advieslandschap en telt intussen ruim 100 leden verdeeld over zes afdelingen,
waaronder Brussel & Vlaams-Brabant. “Onze mensen zijn met pensioen, maar zeker niet op rust,” zegt bestuurslid Willy Vanmechelen. “We helpen organisaties bij strategisch advies, klankbordgesprekken en verandertrajecten – voor een symbolische vergoeding.”

Elke opdracht wordt uitgevoerd door twee consultants met complementaire ervaring, wat zorgt voor brede invalshoeken en continuïteit. De focus ligt op zowel profit als non-profit: van jonge groeibedrijven en maatwerkbedrijven tot zorginstellingen en lokale besturen. “Onze onafhankelijkheid en ervaring maken ons uniek,” zegt afdelingsvoorzitter Luc Van de Veire. “We zijn een vertrouwenspersoon én strategische partner. We stellen de juiste vragen – ook de moeilijke – en dat maakt ons werk zo waardevol.”

Om hun 25-jarig jubileum te vieren organiseert SCV op 18 september een feestelijke namiddag voor klanten, stakeholders en leden op Wijndomein De Victorie in Linden.

“We kijken vooruit met ambitie, met zin voor samenwerking én met een groot hart voor de toekomst van organisaties in het economische en sociale weefsel van onze regio. Bedankt aan iedereen die ons pad kruiste – en welkom aan wie ons nog wil leren kennen.”