AB InBev zag de volumes stijgen met 0,8 procent tot 136,4 miljoen hectoliter. Dat is beter dan verwacht. Analisten waren uitgegaan van een krimp met 0,3 procent. Het verkochte volume bieren steeg 1,2 procent, het volume niet-bieren daalde met 1,9 procent.
Onder meer het Belgische biermerk Stella Artois deed het goed, met een stijging van de opbrengsten met 14 procent buiten de thuismarkt. Stella wordt net als het Mexicaanse Corona en het Amerikaanse Michelob Ultra door AB InBev als megamerk in de markt gezet.
AB InBev kon ook profiteren van het succes van alcoholvrije bieren. De opbrengsten daarvan stegen 27 procent. Ook met niet-bieren konden 37 procent meer opbrengsten worden gerealiseerd. Het gaat dan bijvoorbeeld om klaargemaakte cocktails in blik.
Daardoor zag de brouwer de omzet stijgen met 5,8 procent tot 15,3 miljard dollar. De ebitda-winst (winst voor interesten, belastingen, afschrijvingen en waardeverminderingen) steeg 5,3 procent tot 5,4 miljard dollar.

