Groeibeurs Foto: Voka-KvK Vlaams-Brabant

Voka-KvK Vlaams-Brabant en provincie organiseren groeibeurs rond financiering

Op woensdag 30 april organiseren de provincie Vlaams-Brabant en Voka-KvK Vlaams-Brabant de allereerste groeibeurs voor ondernemers en professionals in het PIVO in Asse. Dit interactieve evenement biedt deelnemers uit het westelijk deel van Vlaams-Brabant een kans om in contact te komen met experts.

De groeibeurs biedt waardevolle inzichten in de diverse steunmaatregelen die beschikbaar zijn in de provincie Vlaams-Brabant. Zowel ondernemers in de vroege fase van hun bedrijfsontwikkeling als partners die op zoek zijn naar groeimogelijkheden, kunnen er terecht voor advies en ondersteuning.

Het evenement start om 15.30 uur en staat open voor iedereen uit de regio. Tijdens een kort plenair gedeelte worden de beschikbare steunmaatregelen toegelicht. Vanaf 16.30 uur kunnen deelnemers zich informeren bij de verschillende standhouders en volop netwerken bij een hapje en drankje.

“De Groeibeurs is een unieke gelegenheid voor ondernemers om de nodige steun en expertise te vinden om hun bedrijf naar een hoger niveau te tillen”, aldus Gunther Coppens, gedeputeerde voor economie van de provincie Vlaams-Brabant.