ConXioN Mechelen 25

Deerlijkse ConXioN maakt mooie landing in Mechelen

DEERLIJK - ConXioN opende zopas officieel haar nieuwe hub in Mechelen. Met deze ouverture breidt de West-Vlaamse IT-dienstverlener ConXioN haar aanwezigheid in Vlaanderen strategisch uit. De nieuwe vestiging – inclusief een innovatief mini-experience center  – staat volledig in het teken van ROR: Return On Relations. Het is een plek waar technologie, ondernemerschap en menselijke verbinding samenkomen om innovatie tastbaar te maken en samenwerking te stimuleren op de economische en technologische as van Antwerpen, Brussel tot Limburg, aldus Chris Debyser, dé man achter de sterke groei van ConXioN (links op de foto). 

 

ConXioN is sinds 28 jaar vooral actief in Vlaanderen en Nederland en telt ondertussen 11 vestigingen. Meer dan 240 medewerkers zorgen voor expertise en ondersteuning inzake IT. De ConXioN-Groep zet sterke groeiprestaties neer met een omzet van ruim 75 miljoen euro.

De opening past binnen ConXioN’s missie om duurzame digitale transformatie lokaal te verankeren en Vlaamse ondernemingen te begeleiden in hun digitale groei. Ook de keuze voor Mechelen is een bewuste stap. De stad ligt centraal op de economische en technologische as tussen Antwerpen en Brussel, en vormt zo de ideale uitvalsbasis om dichter bij klanten, partners en talent te staan.

“We investeren bewust in nabijheid, technologie mag niet abstract blijven en we willen dicht bij onze klanten staan, letterlijk en figuurlijk,” zegt Chris Debyser, oprichter en CEO van ConXioN.

Volledig aanbod

De nieuwe hub bevat een mini-experience center waar bedrijven en organisaties hands-on kunnen ontdekken wat technologie voor hen kan betekenen. Bezoekers kunnen er experimenteren met toepassingen rond AI, data, security, modern workplace en business applications.

“De tijd van ‘spelen met AI’ is voorbij,” vult Jochen Maertens, general manager van ConXioN-Groep aan. “In Mechelen willen we tonen hoe technologie tastbaar bijdraagt aan rendabele bedrijfsprocessen. De hub is gebouwd om samen met klanten en partners oplossingen te ontwikkelen die écht waarde opleveren.”