Aernoudt Rudy 26 ChinaIMG_0084 (002)

Rudy Aernoudt en Co helpen met A2F een brug slaan tussen bedrijven en hun financieringsnoden

Kleine en middelgrote ondernemingen hebben - het is een wet van Meden en Perzen - continu financiële honger om hun dromen, ambities en beoogde investeringen waar te maken. Uit eigen middelen putten is één mogelijkheid, de kapitaalmarkt opgaan een andere. Dan heb je het klassieke bankencircuit of je kan privé gelden mobiliseren. Rudy Aernoudt en Co profileren zich nu met A2F als een mogelijke geldbron voor kmo's die vooruit willen.

A²F (Access to Finance) is officieel operationeel met als missie groeiambitieuze kmo’s te verbinden met de juiste investeerders. Het platform wordt geleid door vier ervaren mensen: Rudy Aernoudt (professor corporate finance), Rudi Deruytter (ex-CEO van B-Bank), Jean-Louis Coppers (oprichter CRION) en Nadine Pisaneschi (expert marketing). Een klavertje vier omu tegen te zeggen.

Oproep aan ondernemers

Bedrijven die financiering nodig hebben, worden uitgenodigd om contact op te nemen voor een vrijblijvend gesprek over hun financieringsbehoefte. A2F begeleidt ondernemers bij het ‘investeerbaar’ maken van hun dossier en zoekt actief en discreet naar passende investeerders binnen hun netwerk.

“Te veel goede projecten vinden geen fondsen ondanks liquide markten”, zo luidt de boodschap van het viertal. “A2F wil haar steentje bijdragen om die kloof te dichten. De A2F financiering kan een opstapje zijn naar financiering via business angel netwerken, risicokapitaalfondsen, family offices of banken.”

A2F schoot zopas uit de startblokken en kon al meteen rekenen op de nodige pitches en eerste dossiers.