Aandeelhouder Dave Cafmeyer zocht en vond een nieuwe financiële sterkhouder met The Millers Office. Deze familiale investeringsmaatschappij van eigenaar Dominiek Dumoulin (onder meer bekend van snelgroeier United Petfood), met Julius Sanders als CEO, kiest voor deelname in sectoren met groeipotentieel en duurzame technologieën.
Dankzij extra investeringen in automatisering, digitalisering en duurzaamheid wil het ervaren bedrijf ook tekenen voor een nieuw groeiverhaal. Bij Solitherm in Waregem werken 48 mensen.
“Wij investeren vol overtuiging in ondernemers in wie wij 100% geloven”, zo licht Julius Sanders de keuze voor de deelname in Solitherm toe. “Net zoals we dat doen in de glassector. Ondanks de huidige marktomstandigheden biedt glas volop opportuniteiten en zeker voor de specialisatie waarin het team van Dave een sterke reputatie heeft. Voor The Millers Office kwamen hier de mensen en de technologie perfect samen.”
Toekomstgericht partnerschap
Solitherm wil met de nieuwe aandeelhouder verder blijven inzetten op groei, kwaliteit, nieuwe technologie en service. CEO Dave Cafmeyer is alvast overtuigd van het nieuwe partnerschap, waarbij The Millers Office het aandeel overgenomen heeft van de vorige mede-eigenaar.
“De lange termijn benadering van The Millers Office sluit perfect aan bij onze strategie om Solitherm duurzaam te laten groeien”, aldus Cafmeyer. “We willen onze productie verder automatiseren en digitaliseren, zodat we onze klanten nog beter kunnen bedienen en tegelijk kunnen blijven innoveren.”
Ook Julius Sanders zegt de voordelen te zien van deze kruisbestuiving. “Als raadgevend orgaan bieden we Dave en zijn team een klankbord voor belangrijke beslissingen”, aldus Sanders. “Wij zien investeringen in automatisering, ESG-maatregelen en groene energie als dé basis voor een succesvolle toekomst. Bovendien kunnen we met een buy & build-strategie onze positie op termijn uitbouwen. ”
Solitherm als nieuwe bedrijfsnaam
De naamsverandering komt er vooral om de expertise van het bedrijf beter in de verf te zetten. De nieuwe naam werkt ook de verwarring weg met het inmiddels niet meer bestaande Soliver-AGP. Hiermee was er overigens al langer geen enkele band meer.