De samenwerking tussen Delhaize Kortrijk en het eveneens in Kortrijk gevestigde Maison Poulet is geen toeval. “Er zijn voldoende raakvlakken tussen ons”, aldus Mathias en Jasmine Bostyn namens Maison Poulet. “Onze beide ondernemingen hebben jonge en ambitieuze koppels (Mathias en Jasmine – Jeroen en Shalane) aan het roer staan, met veel aandacht voor klantenbeleving en service. Maar dat op zich is niet genoeg. Ook de kwaliteit in producten en een breed assortiment helpen het verschil maken en zorgen voor een win-win: klanten van Delhaize leren Maison Poulet kennen en omgekeerd. Goed dus voor de naamsbekendheid van beide zaken.”
Uitzonderlijke omzetpush
Parallel loopt ook het jong ondernemerschap. Maison Poulet schoot uit de startblokken in juni 2024. Jeroen Demeersseman begon aan zijn grote Delhaize-avontuur per 1 augustus van hetzelfde jaar.
Een 25-tal locals vond inmiddels met zijn smaakvol aanbod al de weg naar de Kortrijkse winkels in de Gentsesteenweg of in de Loofstraat. Jeroen Demeersseman geeft daarmee een uitzonderlijke omzetpush aan lokale producenten en promoot het concept ‘korte keten’ op exemplarische wijze.