Ultimmo

Twee Koksijdse vastgoedmakelaars vormen voortaan één bedrijf onder de noemer Ultimmo

KOKSIJDE - Twee vertrouwde namen uit de Koksijdse immosector slaan de handen in elkaar. Peter van Ultimmo en Lise en Lorentz van Ultisyn bundelen hun expertise en passie voor vastgoed. Voortaan gaan ze als één team verder onder de naam Ultimmo.

 

Vanaf juli nemen alle medewerkers gezamenlijk hun intrek in het nieuwe kantoor dat centraal gelegen is in het kloppend hart van Koksijde-Bad, vlakbij de tramhalte. Deze fusie gaat ook gepaard met een volledig herwerkte communicatiestijl: eigentijds, opvallend en professioneel.

‘Mensen spreken mensen’ blijft het motto van hun dienstverlening. Ultimmo wil zich onderscheiden door échte gesprekken, menselijk contact en persoonlijk advies. Achter elke eigendom schuilt een eigen verhaal en dat verdient de juiste aandacht en aanpak, laten hede partijen weten.

Gedeelde geschiedenis

“Het idee kwam er door de steeds terugkomende vraag van onze klanten, gezien de gedeelde geschiedenis met Ultimmo en dankzij deze samenwerking kunnen we ons nu allround in de (vastgoed)markt neerzetten”, aldus Lorentz van Ultisyn. “Met deze upgrade is Ultimmo dé partner voor wie op zoek is naar vastgoed, zorgeloos (ver)huren en betrokken beheer van gebouwen aan onze Westkust.”

Door de ervaring van 7 specialisten te combineren met een nieuwe energie wil Ultimmo helemaal klaar zijn voor de toekomst. Het resultaat moet leiden naar een krachtige structuur, gedragen door één gezamenlijk doel: de klant volledig ontzorgen en uitblinken in elke vastgoeddiscipline.